piątek, 17 maja 2013

Brwi jak z szablonu ;)


Ten zestaw do stylizacji brwi koleżanka przywiozła sobie z targów kosmetycznych. Od razu oczywiście przyszła do mnie zapytać, czy zauważyłam jakąś zmianę w jej wyglądzie. Niestety nie zauważyłam nic oprócz tego, że wygląda ładnie jak zawsze. Po dokładnych oględzinach okazało się, że chodziło jej o to, że ma brwi, tzn widoczne brwi :). Zestaw bardzo mnie zaciekawił i musiałam go jak najszybciej wypróbować na sobie. Pomyślałam też, że pewnie i Was zainteresuje.

Zestaw składa się z wygodnej i eleganckiej kasetki, w której jest zamknięty:

  •  cień 
  • pędzelek do malowania
  • zestaw trzech szablonów różnej wielkości


W tym zestawie cień jest grafitowy, ale były też brązowe i czarne tak, że każdy może wybrać kolor odpowiedni dla siebie. Cień ma być bardzo trwały i wytrzymywać 24 godziny bez ścierania. Pięć minut od nałożenia nie wolno dotykać brwi.
Cały zabieg wykonuje się bardzo prosto. Wystarczy przyłożyć szablon i pomalować brwi cieniem.
Pędzelek z jednej strony jest okrągły i tą właśnie stroną nakładamy cień, a z drugiej strony ukośnie ścięty (taki jak do nakładania eyelinera) i tą stroną można dokonać poprawek, czy domalować końcówki brwi.

Efekt po nałożeniu cienia jest bardzo fajny i bardzo naturalny.  Trzeba patrzeć naprawdę z bardzo bliska, żeby zauważyć, że coś jest namalowane. Myślę, że świetnie sprawdzi się u osób, które mają jasne brwi i potrzebują je przyciemnić, a także w przypadku gdy włoski rosną bardzo rzadko. Na moich brwiach niestety tego tak dobrze nie widać, bo są one dość gęste i ciemne. Jedak nawet u mnie jest zauważalna różnica. Zresztą sami zobaczcie:).

Brew naturalna


Brew pomalowana

Bardzo jestem ciekawa jak Wam się podoba taki sposób na idealne brwi?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...